Friday, March 24, 2023

K'naqu

Volejbollistja më seksi e planetit “çmend” fansat në Instagram

Ajo ka statusin e “volejbollistes më seksi të planetit” dhe duke parë fotot, ndoshta e meriton plotësisht. Është një nga femrat e sportit më...

Ronaldo e mohon që ka kryer marrëdhënie me infuencer-en venezualiane në hotelin e Portugalisë

Pas lajmëve të publikuara nga mediat portugeze se Ronaldo ka kaluar një natë të nxehtë me një femër venezueliane në hotelin e kombëtares, sulmuesi...

Mësime në gjuhën angleze! Futbollistët e Premier League shkojnë te kjo mësuese

Premier League është një nga ligat me më së shumti lojtarë të huaj dhe shumë prej tyre nuk kanë njohuri në gjuhën angleze. A e...

Tifozja e famshme e Chelseat kërkon shkarkimin e Potter: Shpenzuam miliona për këtë?

Skuadra e Chelseat është në krizë të madhe rezultatesh dhe këtë e konfirmoi humbja e djeshme në ‘Stamford Bridge’ ndaj vendit të fundit, Southampton...

Tifozja e botërorit në ‘Emirates’, e shikon Granit Xhakën nga dhoma e stadiumit

Ivana Knoll, modelja e njohur nga Kroacia që bëri bujë të madhe gjatë Kupës së Botës ‘Katari 2022’ vazhdon t’i impresionojë fansat me fotografitë...

Rasti i Dani Alves, gruaja e tij thyen heshtjen | “Kam humbur dy njerëzit...

Autoritetet spanjolle kanë vendosur që të ndryshojnë burgun ku për momentin qëndron i ndaluar në pritje të seancës gjyqësore futbollisti Dani Alvesh. Mbrojtësi brazilian...

Kur gjyqtaret femra ndajnë drejtësinë në një ndeshje | Lojtari humbet, nisi të flirtojë...

Një situatë gazmore është parë në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Argjentinë. Rolin kryesor e ka luajtur futbollisti kolumbian i Racing, Edëin Cardona. Ky...

Shakira tallet keq me Piquen në këngën e re: Ndërrove një Ferrari me një...

Quhet “BZRP Music Sessions #53” dhe në pak orë është kthyer në një nga këngët më të dëgjuar. Hiti i ri i Shakirës ka...

Tifozja e botërorit vazhdon me ‘show’, tani viziton edhe palestrat e basketbollit

U bë e famshme gjatë Kupës së Botës ‘Katari 2022’, Ivana Knoll, modele e njohur nga Kroacia po vazhdon spektaklin e paraqitjeve të saja...

“Po, jam futbollistja më e bukur në botë” | Ana Maria Markovic flet për...

Ana Maria Markovic e njohur si ‘futbollistja më e bukur në botë’ flet për LIG Sport në lidhje me karrierën e saj futbollistike. Është 23-vjeçare...