Friday, March 24, 2023

Boks

Synoi titullin evropian, ky ishte momenti kur Agron Smakiçi u nokautua keq nga boksieri...

Boksieri shqiptar, Agron Smakiçi humbi mbrëmë meçin ndaj gjermanit, Agit Kabayel në Bochum të Gjermanisë. Smakiçi i cili synonte titullin e kampionit të Evropës u...

Mbrëmje boksi, shqiptari Smakiçi lufton për titull europian

Boksieri shqiptar, që mbron ngjyrat e shtetit të Kroacisë, Agron Smakiçi rrahet sonte në Bochum të Gjermanisë me kundërshtarine  tij, Agit Kabayel. Smakiçi i cili...

Nesër super meçi i boksierit shqiptar, sapo i përfunduan edhe matjet zyrtare

Në Bochum të Gjermanisë, nesër zhvillohet super meçi mes Agit Kabayel dhe boksierit shqiptar, Agron Smakiçi – që mbron ngjyrat e shtetit të Kroacisë. Smakici...

“Jam në një nivel me ta” | Boksieri shqiptar që stërvitet me Joshuan, të...

Boksieri shqiptar, Agron Smakiçi që mbron ngjyrat e shtetit të Kroacisë, të shtunën luftëon për titullin europian në Bochum të Gjermanisë. Në një intervistë për...

“Ai ka tifozë të çmendur nga Shqipëria” | Boksieri irlandez kërkon duel me Florian...

Fitorja javën e kaluar ndaj Brendon Denes, e bën Stephen McKenna të bëhet i njohur në sportin e boksit dhe tani është në kërkim...

Takimi interesant mbrëmë mes Furyt dhe Wilder, pas tri meçeve vjen edhe përqafimi shoqërues

Mbrëmë në Arabinë Saudite ishte një meç fantastik i boksit, mes Jake Paul dhe Tommy Fury. Në prani të shumë shikuesve i zhvillua kjo...

Jake Paul rikthehet në realitet, Fury fiton meçin e mbrëmjes në Arabinë Saudite

Boksieri Tommy Fury ka fituar meçin e shumë pritur kundër Jake Paul, ish-youtuberin e famshëm, në një luftë tejet interesante që zgjati 8 raunde. Vëllai...

Haxhi Krasniqi pas fitores: I kam parë disa mysafirë sonte si Rifat Jashari, jeni...

Boksieri shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi ka fituar meçin e sotëm ndaj boksierit çeçen me nënshtetësi belge, Timur Nikarkhohev. Pas fitores së arritur sonte në Munich...

FANTASTIKE: Robin Krasniqi fiton duelin ndaj Nikarkhoev, kundërshtari dorëzohet pas goditjeve të fuqishme

Boksieri shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi ka fituar meçin e sotëm ndaj boksierit çeçen me nënshtetësi belge, Timur Nikarkhohev. Robin Haxhi Krasniqi fitoi këtë duel pas...

A e meritoi? Shefat Isufi mbetet kampion i WBF, mposht me vendim të gjyqtarëve,...

Shefat Isufi mbetet kampion i WBF, pasi fitoi sot ndaj argjentinasit, Hernan David Perez. Boksieri nga Lugina, Shefat Isufi e mori këtë fitore me vendimin...