Takimi interesant mbrëmë mes Furyt dhe Wilder, pas tri meçeve vjen edhe përqafimi shoqërues

Mbrëmë në Arabinë Saudite ishte një meç fantastik i boksit, mes Jake Paul dhe Tommy Fury. Në prani të shumë shikuesve i zhvillua kjo super luftë.

Në këtë natë ndodhi edhe takimi i famshëm mes kampionit të botës, Tyson Fury dhe Deontay Wilder. Kjo dyshe pas tre meçeve që kishin pasur u përqafuan më në fund, shkruan LIG Sport

Kujtojmë që meçin mbrëmë e fitoi vëllai i Tysonit, Tommy Fury – i cili me vendim të gjyqtarëve ktheu në realitet kundërshtarin e tij, ish-youtuberin Jake Paul.