Volejbollistja më seksi e planetit “çmend” fansat në Instagram

Ajo ka statusin e “volejbollistes më seksi të planetit” dhe duke parë fotot, ndoshta e meriton plotësisht. Është një nga femrat e sportit më aktive në Instagram dhe quhet Kayla Simmons.

I pëlqejnë pozat topless ku i lë shumë vend imagjinatës e ky detaj e ka bërë një nga sportistet më të ndjekura të SHBA-ve.

27-vjeçarja e lindur në Florida përfaqëson skuadrën e Marshall University dhe rritjen më të madhe nuk e ka në rrjetë por në botëbn virtuale pasi brenda pak kohësh llogaria e saj në Instagram është rritur në mënyrë të frikshme.

Volejbollistja më seksi e planetit “çmend” fansat