VIDEO/ Luan Krasniqi uron nipin e tij: E ardhmja i përket Ardianit

Ish-boksieri i njohur Luan Krasniqi, e ka uruar nipin e tij për fitoren e radhës.

Ardian Krasniqi e arriti edhe fitoren e katërt me radhë, dhe më këtë është i kënaqur Luani, pasi tha se e ardhmja i përket Ardianit.

“Mbrëmë ishte fitorja e katërt e nipit tim Ardianit. Urime dhe vazhdo keshtu. Jam i sigurt: E ardhmja i përket Ardianit”, ka shkruar Krasniqi.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=562941798933254