Cancelos i tregojnë ‘live’ për shkarkimin e Nagelsmann, ky ishte reagimi i portugezit

Kombëtarja e Portugalisë arriti fitore të thellë 4 me 0 ndaj Lihtenshtajnit në ndeshjen e parë të fazës para-kualifikim në Euro 2024.

Menjëherë pas ndeshjes, gazetarët morën në pyetje mbrojtësin anësor dhe golashënuesin e parë, Joao Cancelo, shkruan LIG Sport

Gazetarët i treguan lojtarit të Bayern Munich, se trajneri Julian Nagelsmann është shkarkuar nga stoli i ekipit gjerman.

Reagimi i lojtarit ishte epik dhe po bën bujë në rrjetet sociale

Kujtojmë që Cancelo gjatë afatit të janarit u huazua te gjiganti gjerman nga klubi i Manchester Cityt.