Tifozja e botërorit shkaktarja kryesore në humbjen e Ferrarit, “dridhë” pilotët me fotot e fundit nga Azerbajxhani

Modelja kroate, Ivana Knoll, e cila u bë e famshme në Kupën e Botës në Katar për veshjet provokuese në mbështetje të kombëtares së vendit të saj, po përfiton nga ajo çfarë ndodhi në Katar.

Ajo vazhdon të fitojë ndjekës në rrjetet e saj sociale, ku aktualisht grumbullon më shumë se 3.4 milionë ndjekës. Modelja ka qenë në Azerbajxhan, në Baku aty ku është zhvilluar gara e Formula 1.

Kroatja ka publikuar disa foto me një kostum jeshil dhe me syze rozë, teksa ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Ajo duket thjesht e mrekullueshme dhe më në formë se kurrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)