Modelja e njohur dhuron “show”, të gjithë lojtarët e Barcelonës sytë te ajo

Barcelona festoi titullin e 27-të titullin kampion dhe skuadra katalanase bëri paradën me autobusë për ekipin e meshkujve dhe femrave.

E pranishme në këtë festë u shfaq dhe ylli i pornos, Eva Elfi.

22-vjeçarja tregoi mbështetjen e saj ndaj ekipit të saj të zemrës, por ajo që ra në sy ishte festa që bëri.

Në momentin kur autobusi i skuadrës së Çavit kaloi pranë saj, ajo filloi të kërcente duke tundur gjoksin për të marrë vëmendjen e lojtarëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Elfie (@theevaelfie)