Boksierja i lutet futbollistëve të Leeds: Mbijetoni në Premier League dhe unë ju jap gjithçka…

Boksierja britanike Ebanie Bridges, tifoze e çmendur e Leeds United mendon si të motivojë lojtarët e skuadrës bardhekaltër për të dhënë maksimumin këtë fund-sezonin në betejën e ashpër të mbijetesës.

Premtimi i saj është i drejtëpëdrejtë, nëse skuadra shpëton, atëherë ajo do të hyjë në dhomën e zhveshjes lakuriq nga mesi e lartë. Në një intervistë të orëve të funsdit kampionia e botës në IBF shton:

“Fitoni dhe do ju puth të gjithëve, do ju jap gjithçka doni madje edhe abonim falas në OnlyFans”.

Skuadra e Leeds United momentalisht është në zonën e rrezikshme, në pozitën e 18-të me vetëm 31 pikë, vetëm një më pak se Evertoni që është në vendin e 17-të.