Largohet si legjenda | Lojtarët e Barçës ia bëjnë gardën e nderit Jordi Albas dhe Sergio Busquets

Skuadra e Barcelonës e ka mbyllur sezonin e La Ligas me fitore 3-0.

Ekipi i Xavit e ka siguruar titullin disa ditë më parë, teksa sot luajti ndeshjen e fundit në Camp Nou, shkruan LIG Sport.

Jordi Alba dhe Sergio Busquets luajtën ndeshjen e fundin me klubin katalunas – ku pas ndeshjes edhe patën lamtumirë speciale.

Lojtarët e Barçës ia bënë gardën e nderit Jordi Albas dhe Sergio Busquets, të cilët u përshëndetën me ekipin dhe tifozët.

Ja pamjet: