Suksesi në Serie A | Aktorja italiane mban premtimin, del pothuajse e zhveshur në rrugët e Napolit

Skuadra e Napolit dhe Sampdorias janë duke e zhvilluar ndeshjen e fundit në Serie A gjatë këtij sezoni në stadiumin “Diego Armando Maradona”, ku ekipi napolitan do të festoj edhe titullin kampion.

Ylli i OnlyFans, Paola Saulino ishte zotuar të udhëtojë lakuriq nëpër qytet nëse skuadra e Spallettit fiton turneun kryesor të Serie A. Dhe ajo e mbajtu premtimin e saj, pasi sot u pa në rrugët e Napolit pothuajse lakuriq, shkruan LIG Sport

Paola është një aktore italiane. E lindur në Napoli, ajo punoi si modele dhe gjithashtu luajti në disa filma artistikë. Popullariteti erdhi tek ajo pas regjistrimit në OnlyFans dhe disa premtimeve të çuditshme.

Paola ka qenë një tifoze e Napolit që nga fëmijëria. Ajo shfaqet rregullisht në stadiumin Diego Maradona.