“Here we go”, Fabrizio Romano kapet mat duke i shkruar modeles spanjolle

Fabrizio Romano është një prej gazetarëve më të mirë të sportit, sidomos me lajmet e tij ekskluzive rreth transferimeve.

Por, Fabrizio Romano si çdo mashkull dëshiron t’i shkruaj ndonjë vajze, shkruan LIG Sport

Modelja e njohur spanjolle, Maria Georgiana ka postuar në “Insta Story” një foto ku shihet gazetari italian duke i shkruar.

“Hey” – ishte fjalia e vetme që Romano ia shkroi modeles spanjolle, e cila duket se nuk i ka pëlqyer gazetari dhe nuk ia ka kthyer fjalët.