Në lidhje apo shokë? Kapiteni i Kosovës dhe Era Istrefi shikuan së bashku garën e Formula 1 nga ‘boxi’ i Ferrarit

Dje në pistën Red Bull të Austrisë u zhvillua gara për Çmimin e Madh të Formula 1, ku fitues doli Max Verstappen.

Në këtë garë ishte edhe kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, shkruan LIG Sport

Rrahamani nuk ishte i vetëm. Ai së bashku me këngëtaren e njohur, Era Istrefi, nga ‘boxet’ e Ferrarit shikuan këtë garë.

Në fakt kjo nuk është hera e parë që kjo dyshe shihen së bashku. Ndoshta ka diçka mes tyre, edhe pse ende asgjë nuk është konfirmuar.

Kujtojmë që vend në podium zunë edhe dy pilotët, Charls Leclerc dhe Sergio Perez.