Tifozët e fishkëllejnë, Djokovic bën një gjest të turpshëm në drejtim të tyre

Tenisti serb, Novak Djokovic është kualifikuar në finalen e madhe të Wimbledon, pasi mposhti Sinner 0 me 3 në sete.

Gjatë ndeshjes, tifozët e pranishëm në Londër e fishkëllenin tenistin serb, shkruan LIG Sport

Pasi e fitoi një pikë të rëndësishme, Novak Djokovic iu kthye tifozëve duke bërë gjeste, kinse po qan.

Djokovic tani pret fituesin e ndeshjes mes Alcaraz dhe Medvedev për ta mësuar kundërshtarin e finales.