Ia mbyllin sytë dhe e fusin në stadium, futbollisti kosovar surprizon të dashurën e tij në “Fadil Vokrri”

Përveç sporteve të ndryshme që kohëve të fundit po përdorët stadiumi “Fadil Vokrri”, tashmë është sh’ndrruar edhe në një vend propozimesh.

Futbollisti i shumë skuadrave kosovare, Dren Gashi i ka bërë një befasi të dashurës së tij, shkruan LIG Sport

Në fakt anëtarët e familjes e futën vajzën sy mbyllur në stadiumin “Fadil Vokrri”, kurse lojtari kosovar ishte duke e pritur me unazë.

Sigurisht që përgjigja e saj ishte ‘PO’ dhe tashmë Dren Gashi i jep fund beqarisë.

https://www.facebook.com/1005200336/posts/pfbid0CaBDFtLR3H5BLb6BTQkzA7n3ua1ox8mzfznHapxBZCmcKMtgFfwSY9hrrfFYWSfml/?mibextid=cr9u03