Rafael Leao ishte afër të realizonte golin e javës, por u ‘lidh’ me topin dhe humbi rast të artë

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e takimit Milan – Newcastle që po zhvillohet në San Siro në kuadër të Champions League, raundit të parë të fazës së grupeve.

Një nga rastet e shumta të Milanit në pjesën e parë e kishte Rafael Leao, shkruan LIG Sport.

Sulmuesi i Milanit bëri gjithçka mirë – përveç goditjes, pasi u mundua të shënonte me ‘stil’, por u turpërua, duke u rrëzuar në fund.

Më poshtë keni rastin që po diskutohet shumë: