Shakira tallet keq me Piquen në këngën e re: Ndërrove një Ferrari me një Twingo

Quhet “BZRP Music Sessions #53” dhe në pak orë është kthyer në një nga këngët më të dëgjuar. Hiti i ri i Shakirës ka pushtuar rrjetin, pasi është qartësisht një këngë që i kushtohet ndarjes së saj me Pike.

Fjalët e këngëtares kolumbiane janë të një tallje e plotë e ish-futbollistin të cilin nuk ngurron ta ngacmojë për një lidhje me një vajzë më të re. “Një ujk si unë nuk është për djem si ti. Jam shumë e madhe për ty ndaj përfundove me një të ngjashme me ty”, thotë ndër të tjera këngëtarja kolumbiane e cila tallet edhe me Klara Kia, të dashurën e re të Pike.

“Unë vlej sa dyfishi i një që është 22. Ndërrove një Ferrari për një Twingo. Ndërrove një Rolex për një Casio” , thekson mes të tjerash ajo në këngën e cila tashmë ka pushtuar rrjetin me shpejtësi.