Kur gjyqtaret femra ndajnë drejtësinë në një ndeshje | Lojtari humbet, nisi të flirtojë me të sapo hyn në fushë

Një situatë gazmore është parë në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Argjentinë. Rolin kryesor e ka luajtur futbollisti kolumbian i Racing, Edëin Cardona. Ky i fundit e ka nisur ndeshjen nga stoli.

Gjatë gjithë kohës ka qenë i fokusuar dhe i humbur te një ndihmës arbitre e ndeshjes.

Një brune tërheqëse ka marrë vëmendjen maksimale të lojtarit, që është tradhtuar nga fotografitë. Menjëherë pas hyrjes në fushën e lojës në pjesën e dytë, Cardona nisi edhe të flirtonte me të.