Tifozja e botërorit në ‘Emirates’, e shikon Granit Xhakën nga dhoma e stadiumit

Ivana Knoll, modelja e njohur nga Kroacia që bëri bujë të madhe gjatë Kupës së Botës ‘Katari 2022’ vazhdon t’i impresionojë fansat me fotografitë e fundit.

Knoll ka bërë disa foto dhe video ku shihet e pranishmë në stadiumin ‘Emirates’ – dhe po e shikon ndeshjen derbi mes Arsenalit dhe Manchester Cityt nga zona ‘vip’, shkruan LIG Sport

Dikush i ka bërë dhuratë modeles një fanellë të ‘Topcinjëve’ me numërin një. Ajo u bë e famshme me veshjet e saj provokuese në Katar, gjatë Kampionatit Botëror.