Tifozja e famshme e Chelseat kërkon shkarkimin e Potter: Shpenzuam miliona për këtë?

Skuadra e Chelseat është në krizë të madhe rezultatesh dhe këtë e konfirmoi humbja e djeshme në ‘Stamford Bridge’ ndaj vendit të fundit, Southampton me shifrat minimale 0-1.

Tifozja e famshme e Bluve të Londrës, Astrid Wett ka reaguar në rrjetet sociale dhe kërkon shkarkimin e trajnerit, Graham Potter, shkruan LIG Sport

”Shpenzuam miliona për ta parë këtë? Largojeni menjëherë Potterin”, ishin fjalët e tifozes.

Kujtojmë që Wett është bërë e famshme nga faqja porografike ‘onlyfans’, me fotot e saja provokuese me fanellë të Chelseat dhe Kombëtares së Anglisë.